© 2019, Studio Design, Všetky práva vyhradené.

Základná škola s materskou školou

Základná škola s materskou školou je školou nachádzajúcou sa uprostred krásneho prostredia obklopeného horami a lesmi. Budova ZŠsMŠ má vlastný školský dvor, ktorý deťom poskytuje dostatočné množstvo priestoru  na oddych a hru. ZŠsMŠ má tiež vlastnú kuchyňu, ktorá poskytuje stravovanie deťom MŠ a seniorom obce.

Pani riaditeľka základnej školy, nás požiadala o vytvorenie novej web stránky, kde by mohla zverejňovať aktuálne a potrebné informácie o dianí v ZŠaMŠ a taktiež prezentovať detské akcie. Web stránka obsahuje navyše aj fotogalériu, ktorá je chránená heslom proti nechceným návštevám.

 • Nami poskytnuté služby

  Vytvorenie web stránky, Redakčný systém, Fotogaléria na heslo, Responzivita, SEO optimalizácia

 • Klient

  Základná škola s materskou školou

Mám záujem o vytvorenie web stránky

7 comments

 1. xoslaelnodi,This website truly has alll of the information and facts I wanted about this subject and didn?t know who to ask.

 2. keilxbquie,Wonderful one thank you so much !

 3. Good post. Click my name to obtain cheap email lists for your marketing campaigns. Thanks.

 4. zlpglogt,Some really nice stuff on this website, I enjoy it.

 5. Hi there, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just wondering if you get a lot of spam comments? If so how do you protect against it, any plugin or anything you can suggest? I get so much lately it’s driving me mad so any support is very much appreciated.

 6. ktxsiqehh,This website truly has alll of the information and facts I wanted about this subject and didn?t know who to ask.

 7. stoyczad,Your blog was informative and valuable to me. Thanks for sharing.

Post a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.