© 2023, Studio DESIGN, Všetky práva vyhradené.
Tvorba web stránok

TEHOS s.r.o.

Spoločnosť StudioDesign mala príležitosť spolupracovať s firmou Tehos, s.r.o. pri vytváraní ich profesionálnej web stránky. Tehos je významným poskytovateľom stabilnej dodávky tepla v Dolnom Kubíne a okolí.

Naším hlavným cieľom bolo vytvoriť pre Tehos moderný a prehľadný web, ktorý by efektívne zobrazoval ich služby a poskytoval dôležité informácie pre ich klientov.

Zobraziť viac

Jednou zo špecifických požiadaviek bola implementácia systému na zverejňovanie zmlúv, objednávok a faktúr, čo sme úspešne realizovali.

S dôrazom na používateľskú prijateľnosť sme navrhli a vyvinuli prehľadný a intuitívny dizajn web stránky, ktorý umožňuje návštevníkom rýchlo a jednoducho nájsť požadované informácie. Vzhľadom na dôležitosť mobilného zobrazovania sme tiež zabezpečili plnú responzivitu, čo znamená, že web stránka sa správne zobrazuje na rôznych zariadeniach.

Spolupráca s Tehos bola pre nás veľmi príjemná a výsledkom je moderná a funkčná web stránka, ktorá úspešne reprezentuje ich profesionálnu činnosť. Veríme, že tento nový online priestor prinesie Tehosu ďalšie úspechy a posilní ich vzťahy s klientmi.

Ak máte záujem o podobné riešenie pre vašu spoločnosť, neváhajte nás kontaktovať. S radosťou vám poskytneme ďalšie informácie a pomôžeme s vašimi webovými potrebami.

Zobraziť menej

Získať svoju profesionálnu web stránku teraz

Ako sme postupovali pri tvorbe web stránky?

  • Analýza konkurencie a užívateľské zameranie
  • Prerobenie starého loga do vektorov
  • Vytvorenie web stránky
  • Optimalizácia pre mobilné zariadenia
  • Optimalizácia rýchlosti načítavania web stránky
  • SEO Optimalizácia pre vyhľadávače